O společnosti

Společnost ADASYS Solution s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2015 s cílem nabídnout zákazníkům komplexní služby z oblasti moderních technologií. Moderní technologie se v dnešní době nacházejí všude kolem nás, cílem naší společnosti je nabídnout všem našim zákazníkům pomoc při návrhu, dodání a instalaci těchto moderních technologií.

Ke všem projektům přistupují naši odborníci individuálně a naše společnost připravuje řešení každého projektu na míru. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Mise, vize a strategie

Poslání a vize

Společnost ADASYS Solution s.r.o. se hlásí k principům trvale udržitelného rozvoje, podporuje nové technologie, odpovědné zacházení se zdroji, a při svém podnikání pokládá za prioritu bezpečnost zaměstnanců a provozovaných zařízení. Řídí se etickými standardy zahrnujícími i odpovědné chování ke svému okolí, společnosti a životnímu prostředí. Spolupracuje a pečuje o své zaměstnance, kteří jsou ve všech regionech základním přínosem pro technickou firmu a zároveň součástí každodenního občanského života.

Předmět podnikání

  • Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení;
  • poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob;
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Strategické priority společnosti

Orientace na zákazníka
Cílem této strategické priority je zejména zvýšení zákaznické spokojenosti a individuální přístup k řešení obchodních případů. Přístup společnosti k zákazníkům stojí na těchto třech základních pilířích:
  • Vstřícnost a lidskost;
  • srozumitelnost a jednoduchost;
  • naslouchání a zlepšování.

EET - Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

V případě dotazů nebo připomínek nás kontaktujte na tel.č. +420 608 358 414 nebo elektronicky na e-mailu adasys@adasys.cz

Certifikáty společnosti

Osvědčení EZÚ
Certifikát ELFETEX
Certifikát ELFETEX

O společnosti

ADASYS Solution s.r.o. se zabývá kompletními službami z oblasti návrhu, montáže a údržby zabezpečovacích, kamerových a ozvučovacích systémů. Významnou oblastí působení společnosti je montáž a prodej světelné techniky. Od roku 2015 společnost dodává LED světelnou techniku pod vlastní značkou. Od druhé poloviny roku 2016 společnost dodává svým zákazníkům produkty z oblasti stavební chemie a stavebních materiálů. 

Povinné informace

ADASYS Solution s.r.o.

IČO: 04376161

DIČ: CZ04376161

Spisová značka C246644 vedená u městského soudu v Praze.

Ekologicky odpovědná společnost.

Využíváme prostředky OPEN SOURCE.

EET - Elektronická Evidence Tržeb: 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Rychlý kontakt

© 2017 ADASYS Solution s.r.o. Všechna práva vyhrazena.