O spolčenosti

Společnost ADASYS Solution s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2015 s cílem nabídnout zákazníkům komplexní služby z oblasti moderních technologií. Moderní technologie se v dnešní době nacházejí všude kolem nás, cílem naší společnosti je nabídnout všem našim zákazníkům pomoc při návrhu, dodání a instalaci těchto moderních technologií.

Ke všem projektům přistupují naši odborníci individuálně a naše společnost připravuje řešení každého projektu na míru. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Mise, vize a strategie


Poslání a vize
Společnost ADASYS Solution s.r.o. se hlásí k principům trvale udržitelného rozvoje, podporuje nové technologie, odpovědné zacházení se zdroji, a při svém podnikání pokládá za prioritu bezpečnost zaměstnanců a provozovaných zařízení. Řídí se etickými standardy zahrnujícími i odpovědné chování ke svému okolí, společnosti a životnímu prostředí. Spolupracuje a pečuje o své zaměstnance, kteří jsou ve všech regionech základním přínosem pro technickou firmu a zároveň součástí každodenního občanského života.

Předmět podnikání
  • Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení;
  • poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob;
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.


Strategické priority společnosti


Orientace na zákazníka
Cílem této strategické priority je zejména zvýšení zákaznické spokojenosti a individuální přístup k řešení obchodních případů. Přístup společnosti k zákazníkům stojí na těchto třech základních pilířích:
  • Vstřícnost a lidskost;
  • srozumitelnost a jednoduchost;
  • naslouchání a zlepšování.

V případě dotazů nebo připomínek nás kontaktujte na tel.č. +420 608 358 414 nebo elektronicky na e-mailu adasys@adasys.cz